Не виплачено зарплату при звільненні - 19 Листопада 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Листопад » 19 » Не виплачено зарплату при звільненні

23:39
Не виплачено зарплату при звільненні
Я розрахувався з роботи на підприємстві 3 місяці, тому, але мені досі не виплатили заробітну плату через відсутність грошей на розрахунковому рахунку. Чи маю я право подати позовну заяву до суду?

Повний розрахунок з робітником, згідно зі ст. 116 Кодексу законів про працю України, має відбутися в день його звільнення. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган, повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
Відсутність грошей на розрахунковому рахунку фірми не вважається поважною причиною для затримки виплат.
Якщо остаточний розрахунок затримується, ви можете подавати на роботодавця до суду.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 1032 | Додав: ВКарпатах | Теги: Не виплачено зарплату при звільненн | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2017. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz