Соціальна відпустка одинокій матері - 19 Листопада 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Листопад » 19 » Соціальна відпустка одинокій матері

23:13
Соціальна відпустка одинокій матері
Я одинока мати 3-х неповнолітніх дітей. Працюю на підприємстві 8 місяців. Чи маю я право на основну і додаткову повні відпустки?

Щоб узяти основну і додаткову відпустки повної тривалості, у перший рік роботи треба відпрацювати на підприємстві не менше 6 місяців.
А щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані будь-коли за графіком.
Основна щорічна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про відпустки» право на щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів мають:
 жінки, котрі мають двох і більше дітей віком до 15 років;
 жінки, у яких є дитина-інвалід;
 жінки, що усиновили дитину;
 одинокі матері;
 особи, що взяли дитину під опіку;
 один із прийомних батьків.
За наявності кількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
Наприклад, одинока мати, в якої дитина є інвалідом, має право на таку відпустку за двома підставами; як одинока мати і як жінка, що має дитину-інваліда. Якщо одинока мати виховує здорову дитину (тобто не інваліда), соціальна відпустка надається за однією підставою.
Якщо одинока мати виховує 2 дітей віком до 15 років, така відпустка надається за двома підставами: як жінці, яка має 2 дітей віком до 15 років, та як одинокій матері.
Жінка, яка має усиновлену дитину й одночасно є одинокою матір'ю, користується правом на таку відпустку за двома підставами: як усиновителька і як одинока мати.

Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 2789 | Додав: ВКарпатах | Теги: соціальна відпустка одинокій матері | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Я приемная мама троих детей приемных 4г.8г.11. уже 5лет. Имею 3 мною рожденных.Занимаюсь только воспитанием детей.Муж предпрениматель.Имеет ли кто-то из нас право на отпуск.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz