Оплата за квартиру в якій ніхто не проживає - 31 Серпня 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Серпень » 31 » Оплата за квартиру в якій ніхто не проживає

00:29
Оплата за квартиру в якій ніхто не проживає
Я купила квартиру, ніхто не зареєстрований у ній і не проживає. З якого моменту я повинна була сплачувати за житлово-комунальні послуги послуги? Чи маю я право на реструктуризацію заборгованості?

Витрати на утримання житла зобов'язані оплачувати власники викуплених квартир.
Витрати пов'язані з утриманням будинків та прибудинкових територій не залежать від того, проживає особа в квартирі чи ні. Оплата цих послуг повинна здійснюватися з моменту отримання права власника на квартиру згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 529 від 20.05.2009 р.
Послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення надаються споживачеві згідно з «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р.
Оплата послуг з теплопостачання здійснюється з моменту набуття права на квартиру, оскільки ця послуга надається незалежно від наявності мешканців у квартирі (в разі відсутності технічної можливості відключення квартири від мереж централізованого теплопостачання).
Відповідно до Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» та постанови Кабінету Міністрів України № 976 від 27.06.2003 р. «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги» ви маєте право на реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги. А для цього необхідно укласти з підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг договір про щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги.

Категорія: Житлове право | Переглядів: 3249 | Додав: ВКарпатах | Теги: оплата комунальних послуг | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 1
1  
А мне все таки не понятно, почему я должна платить за содержание дома (вывоз мусора, лифт, освещение общих мест пользования, дворник и т.д.), если я не проживаю и не прописана в квартире, за ремонтный фонд я платить согласна, а вот за услуги, которыми не пользуюсь, платить не собираюсь и не хочу!
Могу ли я в своем ОСББ написать заявление о перерасчете услуг в связи с тем, что проживаю в другой стране и имею другое место прописки, сослаться на ЗУ о ЖКУ п.6 ст. 20?
с ув. Лилия.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz