Про порядок призначення субсидій у 2010р., якщо у квартирі проживають тільки пенсіонери? - 26 Березня 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Березень » 26 » Про порядок призначення субсидій у 2010р., якщо у квартирі проживають тільки пенсіонери?

21:37
Про порядок призначення субсидій у 2010р., якщо у квартирі проживають тільки пенсіонери?

Відповідно до ст. 27 Закону України «Про основи житлової політики України у сфері регулювання плати за утримання житла та надання комунальних послуг» власникам житлових приміщень можуть надаватися субсидії на оплату житла і комунальних послуг.

Субсидія надається у випадку, якщо розмір плати за житло і комунальні послуги, визначений у межах соціальної норми площі житла та нормативу користування житлово-комунальними послугами, перевищує 20 % витрат сукупного прибутку родини.

Якщо у житловому приміщенні (будинку) проживають тільки пенсіонери та інші непрацездатні громадяни, середньомісячний сукупний дохід на 1 мешканця у житловому приміщенні (будинку) не перевищує 40 % прожиткового мінімуму на 1 особу в розрахунку на місяць, розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах соціальної норми площі житла та нормативу користування житлово-комунальними послугами за умови призначення житлової субсидії становить 15 % їх середньомісячного сукупного доходу, а за придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — 15 % їх річного сукупного доходу.

Згідно зі ст. 28 цього Закону визначено порядок призначення га надання субсидій на оплату житла і комунальних послуг, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Органи місцевого самоврядування забезпечують надання громадянам субсидій на оплату житла і комунальних послуг.

Рішення органів місцевого самоврядування про збільшення ставок і тарифів оплати житла і комунальних послуг не можуть обмежувати права громадян на надання субсидій. Неурегульованість фінансових взаємовідносин між організаціями, що надають житлово-комунальні послуги, і власниками (власником) домоволодінь не може бути підставою для відмови або затримки надання громадянам субсидій.

Відповідно до ст. 29 цього Закону обов'язок подання документів для оформлення субсидії на оплату житла і комунальних послуг і здійснення своєчасної оплати житлово-комунальних послуг з урахуванням наданої субсидії покладається на громадян.
Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 979 | Додав: ВКарпатах | Теги: субсидії на житло, сибсидії пенсіонерам, субсидії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz