Вчитель на заміні - 9 Березня 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Березень » 9 » Вчитель на заміні

11:12
Вчитель на заміні
Моя дочка працює учителем і часто заміщає тимчасово відсутнього у зв'язку з хворобою учителя. Чи забезпечується оплата праці за додатково проведені уроки? Я працюю завгоспом у сільській школі на ставці. Чи можу я працювати прибиральником за сумісництвом?
Умови роботи за сумісництвом, у т. ч. керівником працівників структурного підрозділу, регулюються Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, яке затверджено наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України № 43 від 28.06.1993 р. «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».
Відповідно до цього Положення керівники державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їх заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).
За Класифікатором професій ДК 003:2005 з-поміж професійних груп «керівники», «начальник», «завідувач», «головний» тощо посада завідувача господарства належить до посад керівників структурних підрозділів. Отже, ви не можете працювати за сумісництвом.
Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2008 р. та ЦК профспілки працівників освіти від 27.11.2008 р. у випадку заміни відсутнього учителя іншим учителем забезпечується оплата праці за додатково проведені уроки, порядок якої унормовано п.73 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.1993 р. При оплаті за години заміщення тимчасово відсутніх у зв'язку з хворобою або з інших причин вчителів проводиться погодинна оплата праці.
Розмір погодинної ставки зарплати обчислюється діленням місячної тарифної ставки, встановленої за відповідну норму годин навчального навантаження на тиждень, на се­редньомісячну кількість годин, передбачену балансом робочого часу на відповідний рік.
Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 2128 | Додав: vovkandriy | Теги: педагог, оплата на заміні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz