"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Головна » 2010 » Серпень » 26 » Як правильно укладати договір на послуги з централізованого опалення?

18:07
Як правильно укладати договір на послуги з централізованого опалення?
Відповідно до абзацу 8, пункту 2 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів N630 від 21.07.2005 року, централізоване опалення - послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у забезпеченні нормативної температури повітря у приміщеннях квартири (будинку садибного типу), яка надається з використанням внутрішньобудинкових систем теплопостачання.
Взаємовідносини між споживачем та виконавцем житлово-комунальних послуг регулюються договорами, укладеними згідно з Типовим договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.05.2009 року, та Типовим договором про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів N630 від 21.07.2005 року (далі - договору).
Порядок надання житлово-комунальних послуг, їх якісні та кількісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства - стаття 16 Закону "Про житлово-комунальні послуги".
У пункті 2 договору визначаються суб'єкти користування послугами: власник (наймач, орендар) житлового приміщення (квартири) та члени його сім'ї (кількість осіб). У пункті 3 - характеристика об'єкта надання послуг: визначається опалювальна площа (об'єм) квартири (будинку садибного типу). У пункті 4 визначається характеристика засобів обліку води і теплової енергії (за наявності). При підписанні договору зазначаються адреси і підписи сторін. Тому виконавець має право для визначення достовірності даних, які записуються в договорі, вимагати від споживача для ознайомлення тільки ті документи, що підтверджують ці дані. На підставі підписаного сторонами договору виконавець відкриває особовий рахунок споживача.
Споживач, у свою чергу, має право вимагати від виконавця для ознайомлення документи, які підтверджують спроможність виконавця виконувати взяті на себе обов'язки згідно з договором, що укладається.
Статтею 7 Закону "Про житлово-комунальні послуги" визначені повноваження органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг. До них належить, зокрема: встановлення цін\тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону; забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості, здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів у сфері житлово-комунальних послуг тощо.
Якщо виникає спір, відсутнє порозуміння між сторонами тоді можна вдатись до посередників шляхом переговорів чи до суду .
Категорія: Житлове право | Переглядів: 2420 | Додав: ВКарпатах | Теги: договір за опалення, договір з централізованого опалення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2025. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz