"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2011 » Лютий » 24 » Адресна грошова допомога випускникам педвузів

23:37
Адресна грошова допомога випускникам педвузів
У 2010 році я здобув освіту за спеціальністю педагогічного профілю та уклав на строк 3 роки договір про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому навчальному закладі. У якому розмірі мені повинна надаватись одноразова адресна грошова допомога?

Наказом Міністерства освіти і науки України № 935 від 11.10.2010 р. затверджено Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2010 році.
Одноразова адресна грошова допомога у 5-кратному розмірі мінімальної заробітної плати (далі — допомога) надається випускникам вищих навчальних закладів, які у 2009—2010 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як 3 роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.
Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням у вищих навчальних закладах І —IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.
Кількість випускників вищих навчальних закладів державної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюється МОН на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами І — IV рівнів акредитації, що підпорядковані МОН, та міністерствами й іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, погоджених з Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій. Кількість випускників вищих навчальних закладів комунальної форми власності, яким надаватиметься допомога, встановлюєть¬ся Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на підставі списків таких випускників, поданих вищими навчальними закладами І — IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.
Після опрацювання поданих списків МОН затверджує кількість випускників та обсяг допомоги, що надається в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на 2010 рік на зазначені цілі, розподіляє (перероз¬поділяє) бюджетні призначення для виплати допомоги між підпорядкованими МОН вищими навчальними закладами І — IV рівнів акредитації, міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади. Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій затверджують кількість випускників, яким надається допомога, та в межах коштів, врахованих на цю мету у міжбюджетних трансфертах між державним бюджетом та місцевими бюджетами, розподіляють суми між вищими навчальними закладами І—IV рівнів акредитації комунальної форми власності незалежно від підпорядкування.
Нарахування допомоги здійснюється у вищому навчальному закладі на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, та на підставі поданої випускником до 5 листопада 2010 року заяви про надання допомоги, копії трудової книжки та копії договору. Виплата здійснюється до кінця,поточного року.
У разі відмови випускника без поважних причин приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом 3 років від початку роботи у загальноосвітньому та професійно-технічному навчальному закладі отримувач допомоги зобов'язаний повернути суму фактично одержаної допомоги у вищий навчальний заклад, де була здійснена виплата. Вищий навчальний заклад повертає зазначені кошти до державного бюджету.

Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 1628 | Додав: ВКарпатах | Теги: Адресна грошова допомога випускника | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2018. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz