На яких підставах може проводитися обшук? - 21 Січня 2011 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2011 » Січень » 21 » На яких підставах може проводитися обшук?

22:57
На яких підставах може проводитися обшук?
На яких підставах може проводитися обшук?

Обшук може проводитися за постановою слідчого і тільки з санкції прокурора або його заступника. У невідклад¬них випадках обшук може бути зроблений без санкції прокурора, але з наступним повідомленням прокурора в добо¬вий строк про зроблений обшук та його результати. Обшук житла чи іншого володіння особи, за винятком невідклад¬них випадків, проводиться лише за вмотивованою постано¬вою судді. У невідкладних випадках (необхідність врятування життя особи та майна, безпосереднє переслідування осіб, що підозрюються у вчиненні злочину), обшук житла чи іншого володіння особи може бути проведено без постанови судді із зазначенням у протоколі причин (ст. 177 Кримінально-процесуального кодексу України (КПК)). Обшукуваним, понятим і відповідним представникам повинно бути роз'яснено їх право бути присутніми при всіх діях слідчого і робити заяви з приводу цих дій. Ці заяви підлягають занесенню до протоколу (ст. 181 КПК). Перед обшуком або ви¬їмкою слідчий пред'являє постанову особам, що займають приміщення (ст. 183 КПК).

Категорія: Кримінальне право | Переглядів: 1227 | Додав: ВКарпатах | Теги: підстави на обшук, підстави для проводення обшуку | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz