Відрахування із зарплати при звільненні - 19 Листопада 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Листопад » 19 » Відрахування із зарплати при звільненні

23:55
Відрахування із зарплати при звільненні
Я пішов у відпустку на 24 календарні дні, а відпрацював лише 8 місяців. Після відпустки я звільнився, тобто до закінчення робочого року, за який я одержав відпустки. При звільненні із зарплати було відраховано за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року. Чи мала адміністрація підприємства на це право?
Цей випадок чітко врегульовано трудовим законодавством.
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про відпустки» у разі звільнення працівника до закінчення робочого року, за який він одержав відпустку повної тривалості, для покриття його заборгованості власник або уповноважений ним орган проводить відрахування із заробітної плати за дні відпустки, що були надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року.
Остаточно розраховуючись із працівником при звільненні, потрібно обчислити суму відпускних, яку було нараховано за дні невідпрацьованого працівником періоду. Далі від зарплати за відпрацьовані в поточному місяці дні віднімається сума зайвих відпускних.
Категорія: Трудове право | Переглядів: 1886 | Додав: ВКарпатах | Теги: відрахування із зарплати при звільн | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz