"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Листопад » 19 » Право на оздоровлення та лікування "чорнобильця"

23:22
Право на оздоровлення та лікування "чорнобильця"
Чи маю я право отримати путівку на оздоровлення та лікування до санаторію як постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії?

Відповідно до постанови Кабінету Мініметрів України № 800 від 16.05.2000 р. «Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено організацію щорічного оздоровлення (санаторно-курортного лікування та відпочинку) громадян, визнаних постраждалими відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Оздоровлення проводиться у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах, профілакторіях, оздоровчих комплексах готельного типу, на базах відпочинку, туристичних базах, розташованих в екологічно чистій місцевості.
Районна державна адміністрація визначає мережу закладів (диспансери, поліклініки, стаціонари, центри, спеціалізовані відділення тощо), що організовують і проводять щорічну диспансеризацію громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На основі даних щоріч¬ної диспансеризації лікарсько-відбірковими комісіями районних, обласних лікарень і спеціалізованих диспансерів по-страждалим особам видається довідка для отримання путівки (форма 070/о) , яка подається за місцем проживання до органів, що організовують оздоровлення. У довідці зазначається діагноз, доцільність санаторно-курортного лікування чи відпочинку, сезон та профіль санаторно-курортного закладу. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, забезпечуються путівками на підставі письмової заяви та зазначеної довідки (форма 070/о).
Для одержання путівки на санаторно-курортне лікування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, необхідно надати до місцевого органу соціального захисту населення такі документи:
• заяву;
• медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0;
• паспорт;
• посвідчення ЧАЕС.
У разі неможливості надати путівку громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виплачується компенсація середньої вартості путівки, зокрема, громадянин, що має статус потерпілого в результаті аварії на ЧАЕС 1 категорії, отримує суму компенсації у розмірі 100 % від середньої вартості путівки (п.4 ст. 20 Закону).

Категорія: Соціальне забезпечення | Переглядів: 1579 | Додав: ВКарпатах | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2017. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz