Як правильно платити за користування житлом? - 26 Серпня 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Серпень » 26 » Як правильно платити за користування житлом?

17:48
Як правильно платити за користування житлом?
Як правильно платити за користування житлом? Чи прибудований до квартири балкон належить до загальної площі квартири? Чи потрібно сплачувати кошти за користування ним?
Згідно зі статтею 66 Житлового кодексу Української РСР, плата за користування житлом (квартирна плата) обчислюється, з огляду на загальну площу квартири (одноквартирного будинку).
Згідно зі статтею 67 цього кодексу плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги) береться, крім квартирної плати, за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Згідно з додатком В до ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення", загальну площу квартири як суму площ усіх приміщень квартири (за винятком вхідних тамбурів в одноквартирних будинках), вбудованих шаф та літніх приміщень підраховано із такими знижувальними коефіцієнтами:
- для балконів і терас - 0,3
- для лоджій - 0,5
- засклених балконів - 0,8
- веранд, засклених лоджій, холодних комор - 1.0
Оскільки ви приєднали до квартири балкон, загальна площа квартири збільшилася на площу балкону (з відповідним коефіцієнтом).
Згідно з пунктом 2 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання гарячої і холодної води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 21.07.2005 року N630, опалювана площа квартири -загальна площа квартири без урахування площі лоджій, балконів, терас.
Тож ви маєте сплачувати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і за комунальні послуги з огляду на нову загальну площу квартири, окрім послуг з централізованого опалення, які розраховуються залежно від опалюваної площі квартири.
Категорія: Житлове право | Переглядів: 1199 | Додав: ВКарпатах | Теги: плата за житлом | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz