Оспорення батьківства - 11 Червня 2010 - Юридична правова допомога
"ТВОЄ ПРАВО" - фахові юридичні консультації -

захисти себе!

Меню сайту
Категорії розділу
Кримінальне право [18]
Житлове право [45]
Земельні правовідносини [14]
Сімейне право [18]
Адміністративне право [32]
Соціальне забезпечення [45]
Спадкове право [16]
Трудове право [54]
Поради юриста [42]
Пошук
Реклама
Головна » 2010 » Червень » 11 » Оспорення батьківства

15:23
Оспорення батьківства
Я записаний батьком дитини, але моя колишня дружина заявила, що я не є таким. Чи маю я право оспорити своє батьківство? Ви маєте право відповідно до з ч.1 ст.136 Сімейного кодексу України (далі — СК) оспорити своє батьківство, пред'явивши позов про виключення запису про себе як батька з актового запису про народження дитини до суду. В суді необхідно буде довести відсутність кровного споріднення між вами і дитиною. Тому позов має бути підкріплений доказами, що виключають батьківство. Докази встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових та речових доказів, висновків експертів. Основними доказами, які стають визначальними при винесенні рішень у справах про оспорювання батьківства та виключення відомостей про себе як батька дитини з актового запису про її народження, є висновок судово-генетичної експертизи, медичні довідки, пояснення свідків. Однак цей перелік доказів не є вичерпним. Отже, якщо в суді буде доведено відсутність кровного споріднення між особою, яка записана батьком, та дитиною, суд приймає рішення про виключення відомостей про особу як батька з актового запису про народження дитини (ч. 2 вказаної статті). Підставою для виключення (анулювання) такого запису органами реєстрації актів цивільного стану буде судове рішення, яке вступило в законну силу.
Категорія: Сімейне право | Переглядів: 2151 | Додав: ВКарпатах | Теги: батьківські права, оспорення батьківський прав | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
я перебуваю в шлюбі з чоловіком який знаходиться у в'язниці.я вагітна від іншого чоловіка з яким проживаю вже півтора року. чи можу я зареєструвати дитину на іншого чоловіка з яким проживаю в громадянському шлюбі? Як можна швидко розлучитися з чоловіком який знаходиться за гратами?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
отдых в Сходнице
Статистика

каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама
З питань
розміщення реклами
звертайся
за тел. 063 61 21 545
Copyright "Твоє право" © 2016. При копіюванні матеріалу гіперпосилання на сайт pravnik.at.ua обов'язкове. Хостинг від uCoz